Українські розробники створили програму, яка «оживила» книгу

Українські розробники компанії Live Animations розробили спеціальний додаток для читання книг використавши технологію доповненої реальності. На презентованому розробником відео проілюстровано дитячу казку «Червона Шапочка».

Українські розробники створили програму, яка «оживила» книгу
5 Липня 2018 14:49Cуспільство,Культура,Статті

За свою розробку разом видавництвом Little Hippo компанія отримали Parents Choice Award – престижну світову нагороду в США. Вона присуджується некомерційним фондом “Parents Choice» (Вибір батьків), щоби відзначити найкращі продукти для дітей різного віку, повідомляє Live Animations.

Щоб побачити, як картинки в книжці рухаються, потрібно просто навести камеру смартфона або планшета.

Завдяки додатку, читач може роздивитися головну героїню казки, яка розповідає читачеві про кожен епізод сюжету. До того ж самій дитині пропонується допомогти Червоній Шапочці в її пригодах, розмалювати квіти або відшукати кошик у кімнаті.

Книжка випущена американським видавництвом Little Hippo. Раніше вони випустили низку інших казок, які працюють за подібним принципом. Ці видання вже можна зустріти у відкритому продажі в нашій країні.

IT-компанію Live Animations створено в США, проте один з її офісів розташований у Києві. Українські розробники спеціалізуються на створенні доповненої реальності для дитячих і сімейних брендів у Німеччині та США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.