Українська IT-компанія отримала премію за найшвидший розвиток у Європі

Журі премії Stevie Awards визнали українську компанію Clickky, яка виробляє автоматизовану платформу з просування мобільних додатків, компанією, яка найшвидше розвивається серед усіх у Європі.

Українська IT-компанія отримала премію за найшвидший розвиток у Європі
17 Серпня 2016 19:55Cуспільство,Статті

Про це повідомив Zaxid.net з посиланням на ain.

Компанія отримала перше місце у номінації Fastest-Growing Company of the Year – in Europe.

У цій номінації оцінювався зростання виручки, прибутку, збільшення кількості співробітників, розвиток компанії та її продуктів.

За даними самої компанії, за 2015-2016 роки виручка Clickky зросла на 25%, прибуток збільшився на 86%. Компанія відкрила два нових офіси, а кількість співробітників досягла 90 осіб.

Зазначимо, що Stevie Awards – низка премій, заснованих у 2002 році бізнесменом Майклом Галлахером, щоб «відновити довіру суспільства та інвесторів» до бізнесу.

У цьому році на премію було подано понад 3800 заявок з більш ніж 60 країн. Найбільше золотих нагород Gold Stevie Award зібрало рекламне агентство з Південної Кореї HS Ad – понад 13.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.