У «Приват24» інвестували величезні кошти: колишній ІТ-директор сподівається на ефективну роботу системи

Над системою працювали кращі ІТ-спеціалісти.

У «Приват24» інвестували величезні кошти: колишній ІТ-директор сподівається на ефективну роботу системи
23 Грудня 2016 14:32Cуспільство,Статті

Колишній ІТ-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет пояснив, що система електронних платежів «Приват24» – це не маркетинг, йдеться у сюжеті ТСН. Дубілет заявив, що над розробкою системи працювали найкращі ІТ-спеціалісти. Про це пише УНІАН.

«Наш банк інвестував величезні кошти в наші ІТ-системи. У нас були найбільш висококласні спеціалісти України або й світу, які постійно розробляли якість нові функції, фішки сервіси, які ми додавали в Приват24», – сказав він. При цьому він висловив сподівання, що «Приват24» і надалі ефективно працюватиме у державній власності. Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні в неділю, 18 грудня, прийняв рішення передати в 100% державну власність найбільший в Україні банк «ПриватБанк». Рішення прийнято на підставі результатів засідання Ради національної безпеки і оборони за пропозицією Національного банку України. Як зазначав міністр фінансів Олександр Данилюк, «ПриватБанк» продовжить свою роботу в звичайному режимі, а команда нового менеджменту буде сформована в найближчі дні. 19 грудня Нацбанк надав націоналізованому ПриватБанку кредит рефінансування на 15 млрд грн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.