У МВФ відклали розгляд виділення Україні наступного траншу

Наразі порядок денний розписано до 17 лютого, і українське питання туди не вносили.

У МВФ відклали розгляд виділення Україні наступного траншу
9 Лютого 2017 22:17Cуспільство,Статті

У порядку денному засідань Ради директорів Міжнародного валютного фонду, який розписаний до 17 лютого 2017 року, немає питання щодо фінансування України. Про це свідчить інформація, що з’явилася  на сайті МВФ, пише Український тиждень.

До вже сформованого порядку денного роботи Ради директорів МВФ не було внесено питання оцінки реформ, що проводяться Україною у рамках програми співпраці з МВФ.

Так, розклад засідань ради складено до 17 лютого, проте «українське питання» в ньому відсутнє. У лютому у МВФ заплановано розгляд питань співпраці з Португалією та Мальтою.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна та МВФ вийшли на фінальний етап переговорів щодо наступного траншу.

Крім того, в січні офіційний представник Фонду Вільям Мюррей повідомив, що Міжнародний валютний фонд визначиться з датою засідання Ради директорів з питання третього перегляду програми EFF після доопрацювання меморандуму про співпрацю з Україною.

Як відомо, попередній транш Україна отримала у вересні 2016 року. Тоді Фонд схвалив виділення офіційному Києву майже $1 млрд.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.