У Мінсоцполітики спрогнозували зменшення кількості отримувачів субсидій

Рева пообіцяв, що стрімкого зростання тарифів уже не буде.

У Мінсоцполітики спрогнозували зменшення кількості отримувачів субсидій
16 Квітня 2017 14:35Cуспільство,Статті

В Україні зменшуватиметься кількість отримувачів субсидій на оплату комунальних послуг. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише Український тиждень.

Він пояснив, що на кінець опалювального сезону 2016-2017 років у міністерстві визначили найбільшу кількість соціально незахищених осіб, які не могли заплатити за житлово-комунальні послуги.

«Цю точку ми проходимо. Коли ми рахували, скільки взагалі може бути одержувачів субсидій, то виходили на 8-9 млн. За фактом на січень 2017 року їх було 7,5 млн. Решта 1,5 млн, швидше за все, мали формальне право на отримання дуже невеликої субсидії, але просто не захотіли займатися її оформленням. Так як стрімкого зростання тарифів вже не буде, а доходи людей ростуть, я прогнозую, що на 1 січня 2018 року субсидії будуть отримувати близько 5 млн домогосподарств. Десь третина відсіється», – зазначив міністр.

Нагадаємо, за даними Держстату, загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-грудні 2016 року склала 5 млрд 704,7 млн грн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.