У мережі висміяли розхвалену бойовиками ДНР гвинтівку «Дончанка»

В терористичній «ДНР» оголосили про створення снайперської гвинтівки «Дончанка», яка насправді виявилася переробленою протитанковою рушницею Дегтярьова часів Другої Світової війни.

У мережі висміяли розхвалену бойовиками ДНР гвинтівку «Дончанка»
24 Грудня 2017 18:21Cуспільство,Статті

Про це повідомив журналіст Денис Попович на Facebook, пишуть Надзвичайні новини.

«В обох випадках ми бачимо однозарядну систему, що володіє вражаючим зовнішньою схожістю. Як мені видається, «ОПК молодої республіки» кустарним чином переробив старий радянський гаджет ПТРД, присобачив туди вкорочене дуло калібру 12,7 мм, чим тільки погіршив дуже непогану, для своїх часів зброю, хоча б тому, що оригінальний ПТРД має калібр в 14,5 мм», – написав він.

Попович зазначив, що бойовики назвали «свою» гвинтівку відповіддю на перспективу поставок Україні американських М107А1 Barrett. Він пояснив, що, насправді таке порівняння абсолютно неадекватне, оскільки дальність роботи даної гвинтівки в три рази менше і вона взагалі не має оптичного прицілу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.