У Львові вирішили підтримати вагітних

Соціальний проект толерантного ставлення до вагітних жінок стартував у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

image_211
14 Березня 2017 16:00Cуспільство,Культура

Відповідні наліпки вже розміщені у львівському електротранспорті, на черзі – автобуси, заклади охорони здоров’я, держустанови, аптеки, супермаркети, передає Status Quo.

“До мене неодноразово звертаються вагітні жінки із скаргами на незручності, з якими вони стикаються через відсутність толерантного ставлення до них. Саме тому виникла ідея створення позитивної соціальної реклами, яка б зверталась до сумління людей і закликала до гідного поводження із вагітними жінками у громадському транспорті, соціальних установах, закладах охорони здоров’я. Сьогодні проект стартував у трамваях та тролейбусах, за кілька днів оголошення з’являться у маршрутних таксі, а з наступного тижня – у соціальних установах та закладах охорони здоров’я, – зазначила депутат Львівської міської ради Уляна Пак.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.