У Львові вперше повернули з приватної власності будівлю, щоби відновити дитячий садок

Із приватної власності місту повернули будівлю. Тепер тут буде дитячий садочок. Йдеться про споруду на вул. Володимира Великого, 125. Садок закрили ще в кризових 90-х, а саме приміщення давно перейшло в приватні руки.

У Львові вперше повернули з приватної власності будівлю, щоби відновити дитячий садок
29 Квітня 2017 10:42Cуспільство,Статті

Пані Ярослава добре пам’ятає, як тут відкривали дошкільний навчальний заклад. Та, каже, пропрацював він максимум 10 років, а потім його закрили. Про це пише Zaxid.net.

«Я в ньому мила вікна для своїх дітей, як його збудували, – сміється пані Ярослава. – Ви знаєте, то був дуже гарний садочок у свій час».

Зараз приміщення садка порожнє, але до нього вже активно придивляються молоді мами з сусідніх будинків.

«Тут дуже бракує місць у садках. Ми старшого водили, а молодшого хотіли віддати. Стали на електронну чергу. Сподівалися потрапити в садок ще минулого року, але місця не було, то пообіцяли мені, що візьмуть його цього року. Тому, якщо тут відновлять садочок – це буде дуже добре і дуже доречно»,– говорить пані Олена, мешканка вул. Володимира Великого.

Відкриють садочок у червні. Будівлю вже відремонтували. Цікаво, що профінансував це колишній власник приміщення – приватна компанія, яка займалася туристичними перевезеннями. Вона погодилася обміняти приміщення на вул. В. Великого на інше, яке орендувала раніше, але термін найму закінчився.

«Ця компанія орендувала у нас ще одне пристосоване приміщення колишнього садка на вул. Героїв УПА. Термін оренди закінчився і вони би мали виселятися, то ми домовилися обмінятися приміщеннями. Місто віддало їм у власність приміщення на Героїв УПА, приблизною площею 600 м2. А вони повернули нам будівлю на вул. В. Великого, площа якої більше 1 тис. м2», – пояснила начальниця упрівління освіти міста Зоряна Довганик.

У новий садок наберуть близько сотні діток. Для них відкриють 4 групи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.