У Львові розкрито махінації з грошима для переселенців

Служба безпеки України повідомляє про факти кримінальних маніпуляцій навколок грошових виплат переселенцям.

20141121142008
10 Червня 2016 15:44Cуспільство,Кримінал,Статті

У Львові співробітники Служби безпеки викрили факти незаконних виплат вимушеним переселенцям з районів проведення антитерористичної операції, повідомляє Новий час.

Як розповіли в прес-службі СБУ, під час оформлення документів на соцвиплати шахраї подавали неправдиву інформацію про підстави для відшкодування витрат на проживання та оплату комунальних послуг.

Такі випадки були зафіксовані в кількох районах Львова.

За матеріалами СБУ поліція відкрила кримінальне провадження.

Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення причетних до розкрадання держбюджету до відповідальності.

Раніше глава Міністерства соціальної політики Павло Розенко заявив, що протягом 2015 року відомство припинило виплати 150 тисячам пенсіонерів з окупованих територій Донбасу та Криму, які зареєструвалися в якості переселенців на вільній частині України, однак насправді там не проживають.

Оригінал публікації тут: http://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-lvovi-rozkrili-mahinatsiji-z-groshima-dlja-pereselentsiv-144901.html

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.