У Львові понад 300 майданчиків зі сміттям залишаються переповненими

Протягом середи, 25 січня, у Львові очистили понад 90 переповнених майданчиків зі сміття. На ранок четверга, 26 січня, із 1220 майданчиків переповненими залишається 302.

У Львові понад 300 майданчиків зі сміттям залишаються переповненими
27 Січня 2017 14:03Cуспільство,Статті

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook, пише Zaxid.net.

«Після вчорашньої комісії з надзвичайних ситуацій в області жодної додаткової можливості для вивезення наразі не з’явилось. Вивозимо там, де і раніше, використовуючи попередні домовленості в Львівській області та інших областях. Чекаємо на підписання договорів з новими полігонами, які підготували та скерували ще вчора ввечері», – написав Садовий.

Як зазначив начальник департаменту житлого господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, термін дії договорів з перевізниками становитиме лише тиждень. Потім мерія Львова знову має самостійно вирішувати проблему з вивезенням сміття, тому пошук полігонів, які готові прийняти відходи, не припинятимуть.

Андрій Садовий також зазначив, що зараз місту треба вирішити три питання: припинення блокади міста, протиаварійні та стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі та розблокування процесу по кредиту Європейського інвестиційного банку для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.