У Львові облаштували в квартирі БДСМ-студію

Правоохоронці викрили у Львові БДСМ-студію, де жінки надавали своїм клієнтам сексуальні послуги. А також шмагали їх батогами. У квартирі знайшли цілий арсенал батогів, а ще – наручники, латексний одяг, презервативи, маски.

У Львові облаштували в квартирі БДСМ-студію
1 Лютого 2018 18:27Cуспільство,Кримінал,Культура,Статті

Про це повідомили у Національній поліції України, пише Gazeta.ua.

Роботу салону із надання платних сексуальних послуг організувала 26-річна уродженка Київської області. Жінка орендувала приміщення квартири, в якій працювали дівчата, розповсюджувала рекламу салону, приймала замовлення від клієнтів, вела бухгалтерію та займалась іншими господарськими питаннями. Також періодично сама надавала платні сексуальні послуги клієнтам.

У квартирі провели обшук та вилучили речові докази.

«Під час санкціонованого обшуку у приміщенні студії поліцейські виявили та вилучили: БДСМ-девайси, засоби контрацепції та гігієни, оргтехніку, яка використовувалась для розповсюдження реклами про діяльність студії, грошові кошти, виручені за надання платних сексуальних послуг, а також чорнові записи про роботу з клієнтами та бухгалтерію», – зазначили в поліції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.