У Львові громадські активісти виступають проти продажу школи-інтернату на Короленка

Обласна рада Львівщини планує виставити на торги приміщення школи-інтернату на вулиці Короленка, однак громадські активісти проти такого рішення, оскільки вважають його протизаконним.

У Львові громадські активісти виступають проти продажу школи-інтернату на Короленка
22 Вересня 2016 21:15Cуспільство,Статті

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» телеканалу ZIK.

«Спочатку ми виставляли на конкурс за ціною 30 млн. гривень. Другий раз ми виставляли за 30 млн. гривень. Однак, не було охочих придбати це приміщення за такою ціною», – пояснив заступник голови ЛОР Володимир Гірняк.

Утім, громадські активісти певні: ціну будуть знижувати – допоки не знайдуть покупця.

«Беззаперечно, це є прихована схема для продажу приміщення у середмісті. Його продадуть за мінімальну вартість, не дивлячись на те, що це є пам’ятник історичної культури», – певен керівник правозахисної групи «Вартові закону України» Віктор Чарномський.

За вимогами облради, хто б не купив приміщення – там має бути освітній заклад. Та новий власник може змінити цільове призначення будівлі. І тоді замість школи у середмісті може з’явитися черговий бізнес-центр. Схожа ситуація кілька років тому була на сусідній зі школою вулиці. Тоді територію, призначену для дитячого майданчика, хотіли віддати під забудову. Тоді людям вдалося відстояти територію.

«Була створена фіктивна фірма, яка взяла в оренду земельну ділянку 18 соток, але ми не дозволили це зробити. Ми дійшли до Вищого адміністративного суду, який підтвердив, що наші дії були законними та скасував рішення ЛМР про передачу землі», – згадує громадський активіст Віктор Штанько.

Активісти сподіваються, що їм вдасться врятувати від забудови і шкільну територію.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.