У Києві активісти протестують проти забудови на території парку

У суботу, 20 січня, жителі Оболонського та Подільського районів Києва влаштували акцію протесту проти планованої забудови на території парку Крістерова гірка на місці, де раніше був Інститут хлору.

У Києві активісти протестують проти забудови на території парку
21 Січня 2018 10:21Cуспільство,Статті

Про це повідомляє Українська правда.

Учасники акції перекрили рух транспорту на пішохідному переході на вул.Вишгородська неподалік від кінотеатру ім.Шевченка.

Акція тривала з 14 до 19:00, транспортний рух на вулиці було заблоковано.

У мешканців прилеглих будинків викликає побоювання проведення невідомими на території парку робіт з підготовки до будівництва.

Вони також зазначають, що будувати висотку більш ніж на 20 поверхів із паркінгом планується на місці, де до 1991 року працював Інститут хлору і де залишилися його підземні ємності. Офіційних документів передбачувані забудовники не демонструють.

«Паркан забудовників з’явився на території парку між будинками з боку вул. Вишгородської 47б ще в кінці грудня 2017 року. Його постійно охороняли «тітушки», які знаходяться навколо території, з якої зрізали дерева парку. Пізніше тимчасовий паркан знесли – частково, зусиллями місцевих жителів, які виступають проти забудови, і на його місці вже зводять постійний, надійний», – зазначила одна з учасниць акції.

За словами місцевих жителів, вони зверталися з офіційними листами на адресу столичної мерії, відділу екології та в адміністрацію президента на ім’я глави держави, проте ніякої реакції з боку влади поки не отримали.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.