У Кабміні повідомили, хто перший в «черзі» на підвищення пенсії

У Кабінеті міністрів України розповіли про головні проблеми пенсійної реформи і про тих, кому в першу чергу мають намір підвищити пенсії.

У Кабміні повідомили, хто перший в «черзі» на підвищення пенсії
1 Липня 2018 10:09Cуспільство,Статті

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що першими у «черзі» на підвищення пенсії чорнобильці й люди з великим стажем, але маленькою зарплатою. Про це міністр сказав в ефірі «5 каналу», повідомляє Свідок.

За його словами, підвищення пенсії — найбільш гостре питання для ветеранів Чорнобиля. Також однією з головних проблем пенсійної реформи є маленька надбавка до пенсії людям, які мають великий трудовий стаж (35−45 років), але мало заробляли.

«Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду обіцяв, що все-таки питання великого термінового стажу і маленьку зарплату повинні бути перераховані», — повідомив Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що Міністерство соціальної політики вже готує відповідні розрахунки і пропозиції щодо підвищення пенсій.

Окрім цього, Розенко розповів про додаткові ресурси на підняття пенсій. За словами міністра, до Пенсійного фонду (ПФУ) надійшло 3 млрд грн додатково і позапланово. Також пенсії будуть залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн, що дасть ще один додатковий ресурс в ПФУ.

З огляду на всі ресурси, Розенко сподівається, що вже в кінці року буде достатньо грошових надходжень до ПФУ, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту у фонді можна було зробити додаткові пенсійні програми.

Раніше Павло Розенко розповідав про плани уряду підвищити мінімальну зарплату до 4 200 грн. За його словами, підвищення «мінімалки» відбудеться до кінця цього року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.