У Держрезерві аудитори виявили порушення на 28 млн грн

Ревізіями охоплено період діяльності з 01.05.2013 року по 01.09.2015 року

У Держрезерві аудитори виявили порушення на 28 млн грн
17 Серпня 2016 9:42Cуспільство,Кримінал,Статті

Під час ревізій у системі Державного агентства резерву України аудитори виявили порушень на суму майже 28 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної аудиторської служби, пише 112-Україна.

Зокрема було перевірено фінансово-господарську діяльність 26 підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держрезерву. Ревізіями охоплено період їх діяльності з 01.05.2013 року по 01.09.2015 року.

«Також під час зазначених контрольних заходів проведено 608 зустрічних звірок на підприємствах для перевірки стану збереження і дотримання належних умов зберігання цінностей державного та мобілізаційного резерву. Так, порушення, які призвели до недоотримання доходів на суму 13,6 млн грн, виявлено на 15 підприємствах і організаціях. Мова йде про реалізацію цінностей мобілізаційного резерву за заниженою вартістю, невиправдану позовну роботу, заниження розміру орендної плати тощо», – сказано в повідомленні.

Незаконні витрати державних коштів на суму 6,2 млн грн допущено на 23 підприємствах Держрезерву (незаконне відчуження майна, придбання автотранспорту, оплата завищеної вартості робіт і нестачі).

«Крім того, цінності мобілізаційного резерву, які були самовільно використані зберігачами або вкрадені в попередні роки, і до цих пір обліковуються в бухгалтерському обліку Держрезерву. Загальна вартість таких цінностей становить понад 381 млн грн. Повернення цих втрат є досить сумнівним через відсутність укладених договорів зі зберігачами, визнання їх банкрутами, прийняття рішень судів не на користь Держрезерву, перебування цінностей на тимчасово окупованих територіях тощо», – додали у відомстві.

Для визначення першопричин допущених порушень і для надання дієвих пропозицій уряду щодо вирішення проблем Держаудитслужба зараз розглядає питання проведення аудитів у системі Держрезерву.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.