Треба створити контент, який зацікавить жителів окупованого Криму, – Біденко

Українські мовники мають створити для Криму якісний контент, який захочуть слухати і дивитися жителі анексованого Росією півострова.

Треба створити контент, який зацікавить жителів окупованого Криму, - Біденко
4 Грудня 2016 14:11Cуспільство,Культура,Статті

Про це заявив на брифінгу на урочистій церемонії початку будівництва в Генічеському районі Херсонщини нової телекомунікаційної вежі неподалік контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» біля адмінмежі з Кримом, що відбувся у п’ятницю у другій половині дня, заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Комісія з питань відновлення мовлення, вона на сьогодні припинила роботу із наздоганяння. Два роки ми наздоганяли, ми просили у донорів радіопередатчики, ми встановлювали їх, ми намагались закрити «білі плями». На сьогодні ми починаємо не наздоганяти, ми починаємо фактично формувати порядок денний, ми дивимось у 2017 і 2018 роки, розуміємо, де ми маємо вже будувати не тільки вежі, але й мережі тих передавальних центрів, які будуть працювати і надавати різні можливості для населення. Мова про інформування населення. Нам необхідно говорити про якісний контент, який люди захочуть дивитися чи слухати в Джанкої чи Сімферополі», – сказав Біденко.

За його словами, у даному напрямку попереду чекає дуже велика і дуже серйозна робота. «Попереду ухвалення Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу», – наголосив заступник міністра.

Як повідомлялось раніше, на Херсонщині неподалік контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» біля адмінмежі з Кримом у п’ятницю у другій половині дня відбулася урочиста церемонія початку будівництва телекомунікаційної вежі, яка транслюватиме українське радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим. Висота вежі становитиме 150 метрів, вартість безпосередньо вежі – 1 мільйон гривень, а вартість її будівництва – 500 тисяч гривень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.