Топ-3 країни по зростанню експорту з України за І півріччя 2017 року

Оприлюднено Топ-3 країни по зростанню українського експорту.

Топ-3 країни по зростанню експорту з України за І півріччя 2017 року
19 Серпня 2017 20:49Cуспільство,Статті

Про це повідомив директор Української асоціації торгівельних мереж Олексій Дорошенко, пише Агрополіт.

Згідно з даними Державної служби статистики зовнішньої торгівлі України, у ТОП-3 країн зростання українського експорту ввійшли Алжир, США та Швейцарія, які стали купувати, порівняно з I півріччям 2016 року відповідно у 2,7; 2,4 та 2,1 рази більше.

«ТОП-3 країн, з яких зростав імпорт стали Азербайджан, Швейцарія та Канада, які стали більше продавати в нашу країну у 11,7; 3,2 та 1,9 разів більше, порівняно з I півріччям 2016 року», ‒ зазначив Дорошенко.

За його словами, країнами, до яких найбільше імпортувала Україна стали РФ (9,4% всього експорту), Польща та Туреччина (по 6,1% всього експорту).

Країни, які найбільше постачали товарі в нашу країну стали Російська Федерація (13,2% всього імпорту), Німеччина (11,7%) та Китай (11,2%). Загалом до країн ЄС ми експортуємо практично 40% товарів. Тому ринок ЄС є для нас №1», ‒ підсумував Дорошенко. ­

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.