Сурогатний алкоголь забрав життя вже 42-х українців

Від сурогатної горілки за останні два тижні померло 42 людини в Україні.

Сурогатний алкоголь забрав життя вже 42-х українців
5 Жовтня 2016 9:56Cуспільство,Кримінал,Статті

Станом на ранок 4 жовтня зареєстровано 85 випадків отруєнь алкоголем, з яких 42 – летальні

Про це повідомляє Держспоживслужба, пише Главком.

За оперативними повідомленням Держпродспоживслужби в Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем становила – 66 осіб, із них померло – 29 осіб: у Вовчанскому районі – отруїлося 23 особи, з них 13 померло, у Ізюмському районі – отруїлося 22 осіб, з них 5 померло, у Харківському районі – отруїлося 11, з них 5 померло, у Борівському районі – отруїлася 1 особа (померла), у Великобурлуцькому районі – 4 особи (померли), у Барвінківському районі – 1 особа отруїлася, у Балаклійському районі – 1 особа отруїлася, у м. Харкові- зареєстровано отруєння у 2 осіб, у Куп’янському районі – отруїлося 1 особа (померла).

За даними судово-медичної експертизи у 23 померлих виявлено метиловий спирт.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях станом на 09 годину 04 жовтня нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано. Ситуація у зазначених областях така: Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, померла 1 особа; Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло; Миколаївська область( м. Миколаїв): отруїлося та померло – 5 осіб; Луганська область:(м. Рубіжне): отруїлося та померло – 2 особи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.