Створити антикорупційний суд можна за півроку, – Ситник

Закон про Антикорупційний суд набув чинності 14 червня.

Створити антикорупційний суд можна за півроку, - Ситник
17 Червня 2018 10:16Cуспільство,Статті

Створити Антикорупційний суд можна за півроку, повідомляє Громадське радіо.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«Створити Антикорупційний суд можна за півроку, адже НАБУ створили за 8 місяців. Якщо не послабити тиск суспільства, то це можна зробити швидко», — наводить слова Артема Ситника прес-служба НАБУ у Twitter.

Також директор Національного антикорупційного бюро заявив, що не вважає судову реформу провальною. «Судова реформа … я не вважаю її провальною. Ризики для суддів є. Але зараз більшість судів хвилюються за свою репутацію. Єдине — це адміністративна гілка. Це реальний провал судової реформи. На жаль. Такі рішення вони виносять, що видно, що це все провально», — зазначив він.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України проголосувала за законопроект про створення Антикорупційного суду. 315 нардепів проголосували за.  13 червня, після публікації закону, у Центрі протидії корупції заявили, що у документ додали правку, яку не розглядали у залі під час голосування за закон. Вона стосується того, що апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, в обхід Вищого антикорупційного суду. Консультативна місія Європейського союзу відреагує на зміни в законі про Вищий Антикорупційний суд впродовж найближчих днів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.