Справа «російської мафії»: в Іспанії затримали шістьох громадян РФ і українця

В Іспанії внаслідок спецоперації затримані щонайменше семеро людей, зокрема шість росіян та українець за підозрою у відмиванні грошей і зв’язках з мафією.

полиция.испании...3..
29 Червня 2016 12:48Cуспільство,Статті

Арешти відбулися в Салоу, Камбрілсі і Таррагоне, а також в офісі юридичної фірми в передмісті Барселони Оспіталет-де-Льобрегат, передає УНІАН. Всі затримані підозрюються у відмиванні грошей «тамбовським» злочинним угрупованням, разом з ними був затриманий іспанець, який надавав юридичні послуги. Двоє затриманих росіян, за даними поліції, «займалися підготовкою інфраструктури» для відмивання грошей і мали тісні зв’язки в керівництві «Єдиної Росії»: члени партії були їхніми частими гостями в Іспанії. Вони керували операціями своїх підлеглих з Таррагони (місто в автономній області Каталонія).

Поліція також повідомляє, що в рамках справи накладено арешт на 192 об’єктів нерухомості в Реусе, Салоу і Камбрілсі, а також на рахунки, на яких сукупно було 64 мільйонів євро. Посольство Росії в Мадриді підтвердило факт арештів: дипломати заявили, що «з’ясовують обставини» інциденту. Влада Іспанії вже кілька років розслідує справу «російської мафії». У 2008 році в рамках цієї справи на Мальорці був заарештований Геннадій Петров: його слідство вважає лідером «тамбовського» угруповання. Іспанська поліція вважає, що очолювана Петровим група з 1996 року займалися в Іспанії легалізацією коштів, отриманих від злочинної діяльності, зокрема, від торгівлі кокаїном.  Петрова в 2010 році випустили під заставу, а в 2012 році отримав дозвіл на тимчасовий виїзд до Росії, також ще один підозрюваний Леонід Христофоров. Назад в Іспанію вони не повернулися.

Джерело: УНІАН.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.