Справа про хабарництво в Київській ОДА може розвалитися, – голова НАБУ

Справа про хабарництво щодо керівників Київської облдержадміністрації може розвалитися в суді через порушення підслідності.

Справа про хабарництво в Київській ОДА може розвалитися, – голова НАБУ
10 Вересня 2016 20:14Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Таку заяву зробив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

За його словами, Національна поліція не захотіла співпрацювати з НАБУ, хоча саме антикорупційному бюро має бути підслідна ця справа.

“Поліція не захотіла співпрацювати з тим органом, якому підслідна ця справа, і, відповідно, цей матеріал реалізувала Генпрокуратура. Знову будуть проблеми з цією справою. Ви бачили це на прикладі справи мера Вишгорода, який зараз повністю поновлений на посаді, у нього немає запобіжних заходів у зв’язку з порушенням правил підслідності, але чомусь правоохоронні органи все одно йдуть на ці порушення”, – наголосив Ситник.

  • Нагадаємо, 9 вересня глава МВС Арсен Аваков повідомив, що заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любка затримали за хабарництво.
  • У суботу на сайті президента України було опубліковано указ про звільнення Максима Мельничука з посади голови Київської обласної адміністрації.
  • 10 вересня дружина Максима Мельничука заявила про його зникнення та повідомила, що у помешканні Мельничуків “невідомі озброєні люди провели обшук”.
  • Сьогодні міністра внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Мельничук втік.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.