Родину 12-річної мами з Борислава загнобили у рідному місті

Сім’ю 12-річної школярки з Борислава Львівської області Тетяни Лучишин загнобили в рідному місті.

Родину 12-річної мами з Борислава загнобили у рідному місті
6 Січня 2018 18:43Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це розповіла її мама Анна виданню “Високий замок», передає Народна Правда.

За її словами, земляки звинувачували її чоловіка (вітчима Тетяни – Ред.) в тому, що він нібито згвалтував дівчинку.

«Нікуди не могли з чоловіком вийти. Всі нам дорікали, що це Івана дитина. А я була впевнена на сто відсотків, що це не його дитина. Мені люди кричали: «О, мама повії йде». Важко було таке витерпіти», – розповіла вона.

Нагадаємо, ДНК-експертиза поставила крапку у справі про батька дитини 12-річної породіллі з Борислава. Батьком” виявився неповнолітній кузен мами-підлітка.

Раніше повідомлялося, що 12-річна  Таня Луцишин народила дитину за допомогою кесаревого розтину, малюк народився з вагою 2,5 кг. Ймовірним батьком малюка вважали 18-річного сусіда. Молода мама була з багатодітної сім’ї, де всього семеро дітей, і навчається в 6-му класі.

А в листопаді 2017-го в Ужгородський пологовий будинок надійшла зовсім юна мешканка міста. На момент пологів матері виповнилося всього 13 років і 6 місяців.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.