Родичі полонених українців просять світ допомогти

Родичі українських бійців, які перебувають у полоні сепаратистів, звернулись до світової спільноти з проханням про допомогу.

Родичі полонених українців просять світ допомогти
28 Грудня 2016 10:59Cуспільство,Статті

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як заявили матері полонених військових, об’єднані у громадську організацію «Берегиня», більше двох років вони не можуть дізнатись про точне місце перебування своїх синів – бійців батальйону «Кривбас», які потрапили у полон після «Іловайського котла».

Як зазначають матері, не раз родини полонених та зниклих безвісти зверталися до посольства Росії з вимогою вплинути на ситуацію, допомогти повернути додому їхніх рідних, але відповіді немає.

Матері зазначили, що просять світову спільноту почути не лише офіційну точку зору, але й голос «тих, хто потребує прямого захисту і підтримки».

«Нам дуже потрібна ваша солідарна підтримка у звільненні незаконного утримуваних членів наших родин у районах, непідконтрольних уряду України. Ми – матері і родичі незаконно утримуваних – розглядаємо цю проблему як найгострішу гуманітарну проблему у рамках виконання Мінських угод», – заявили вони.

Вони також зазначили, що ситуація ускладнена тим, що прямі зв’язки з рідними, яких утримують у Донецьку і Луганську, перервані і попросили «впливового втручання та тиску на Росію».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.