Прожитковий мінімум для дітей має всі шанси суттєво зрости

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму порекомендував Верховній Раді прийняти вже у другому читанні та одразу в цілому законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей” № 3579, який датується груднем 2015 року.

завантаження
12 Вересня 2017 16:58Cуспільство

Під час розгляду поправок до законопроекту, комітету відхилив вилучення норми, які стосувалися гарантування безпеки дітей, пише “Народна Правда” з посиланням на сайт українського парламенту.

Також “молодіжний комітет” рекомендував підвищити розмір прожиткового мінімуму для дитей під час опрацювання Державного бюджету України на 2018 рік.

Зазначимо, наразі прожитковий мінімум для дітей до 6-ти років становить 1426 грн, а з 1 грудня він зросте до 1492 грн. Для дітей віком від 6 до 18 років на сьогодні прожитковий мінімум встановлено у суммі 1777 грн, а з 1 грудня планується його підвищення до 1860 грн.

Нагадаємо, за 8 місяців поточного року до поліції надійшло 5075 повідомлень про зникнення дітей. Відтак в країні буде створено соціальний проект «Пошук дітей» – інформаційний сервіс з розшуку дітей. У пілотному режимі проект почне діяти у Києві, а згодом і по всій Україні.

Нагадаємо також, що у Донецькій області у місті Покровськ діти зворушливо виконали гімн України під час візиту до міста президента Петра Порошенка. Порошенко зазначив, що це найкраще виконання гімну України, яке йому довелося чути.

Окрім того ми писали, що головному бухгалтеру одного зі столичних університетів повідомлено про підозру за фактом привласнення грошових коштів столичного бюджету в особливо великих розмірах. Перебуваючи на вказаній посаді, зловмисниця незаконно внесла до офіційних документів завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.