Пробне ЗНО-2017 відбудеться у квітні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році відбудеться 1 та 8 квітня, зареєструватися на нього можна з 10 до 31 січня наступного року.

Пробне ЗНО-2017 відбудеться у квітні
3 Листопада 2016 14:18Cуспільство,Статті

Про це передає УНН з посиланням на прес-службу УЦОЯО.

«У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня… Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року», – зазначили в УЦОЯО.

Вказано, що кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення: 1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Також повідомляється, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.