Працівники закладів Львівської облради бояться приватизації дитячих турбаз в Карпатах

22 вересня працівники Львівського дитячого обласного центру краєзнавства та туризму прийшли пікетувати обласну раду з вимогами зберегти туристичні бази. У п'ятницю робоча група з депутатів відвідала низку комунальних закладів, серед яких і три заклади у Сколівському районі.

Працівники закладів Львівської облради бояться приватизації дитячих турбаз в Карпатах
26 Вересня 2017 14:02Cуспільство,Статті

Тепер обіцяють розслідування та звільнення керівників. Однак працівники Центру певні, що так комунальне майно поступово готують до приватизації. Про це пише Zaxid.net.

Директор турбази «Поляна» біля Славського Євген Гриненко нарікає: область заледве фінансує комунальні послуги і зарплати працівників. Натомість, жодної копійки на розвиток чи хоча б збереження інфраструктури.

«Коли я прийшов туди працювати, там не було половини дверей. Дах тік, стара польська черепиця, яка протікала, підставлялися тазики, ‒ каже директор «Поляни». ‒ Все, що там зроблено, це зроблено власними руками. Побудовані ще два нові будинки, проведена вода, в нас є тепер баня, в нас багато чого є, але так, в нас є ще старі будиночки, які ми не можемо списати і не можемо перебудувати».

Певні, навмисне не фінансують, аби віддати всі три туристичні бази у приватні руки. А це майже десять гектарів землі.

«Площа туристичної бази «Карпати», яка знаходиться в селі Дубино (Сколівський район) займає 4,5 гектарів. На турбазі «Трембіта», яка знаходиться перед Славським, 2,1 га землі. На «Полонині» ‒ 2,4 га землі», ‒ каже юрисконсульт Центру Руслан Грицак.

Заспокоювати пікетувальників врешті вийшов Володимир Гірняк.

«Жодних продажів цих баз не буде, бо вони потрібні, вони будуть використовуватись, бо є під це потреба, ‒ запевняє пікетувальників Гірняк. ‒ Я не знаю, чи всі були на тих базах, але я би хотів, щоб всі прийшли подивились, я не задоволений станом тих баз».

Тож посадовці обіцяють провести службові розслідування. А ще вкладати кошти у заклади, але й контролювати їх використання.

Нагадаємо, Львівська обласна влада обіцяє закінчити будівництво чотириповерхової будівлі на вулиці Івана Франка поряд із Стрийським парком у Львові, яке вже шість років стоїть недобудованим. Там має бути нова туристична база Львівського обласного центру краєзнавства, однак працівники непокояться, що його можуть забрати.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.