Полковник з ДПСУ планував працевлаштуватися на роботу в «міністерство ЛНР»

Заступник начальника Харківського прикордонного загону, який планував працевлаштуватися на роботу у структурах терористичної організації «ЛНР», викрили на хабарі.

Полковник з ДПСУ планував працевлаштуватися на роботу в «міністерство ЛНР»
17 Лютого 2018 22:36Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це 17 лютого повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

«Посадовець організував механізм отримання з громадян грошей за невнесення інформації щодо перетину кордону до відомчої бази даних. Полковник залучив до протиправної діяльності інших військовослужбовців Східного регіонального управління ДПСУ», – повідомили в СБУ.

Зокрема задокументовано отримання посадовцем 500 доларів за нелегальне переправлення через кордон громадянки РФ, за фактом відкрито кримінальне провадження.

«Полковник також вів таємні переговори з представниками терористичної організації «ЛНР», плануючи отримати керівну посаду у фейковому «Міністерстві державної безпеки». Полковника затримали у Харкові поблизу місця проживання», – повідомили у Службі безпеки.

Дії прикордонника кваліфікують за ч.3 ст.368, ч.3 ст.362, ч.1 ст.366, а також за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК, вирішується питання про оголошення йому підозри у скоєнні злочинів.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.