Під час тренувань у Львівській області виведено рівень терористичної загрози «Жовтий»

На території міста Львова та області тривають навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.

Під час тренувань у Львівській області виведено рівень терористичної загрози «Жовтий»
23 Липня 2017 20:42Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це повідомляють Львівські з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відповідно до вимог Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення актів та мінімізації їх наслідків, затвердженого Постановою КМУ №29 від 18.06.2016 року, в області введено рівень терористичної загрози «Жовтий». Управління СБУ у Львівській області просить жителів міста з розумінням поставитись до можливих незручностей, пов’язаних із антитерористичними навчаннями.

У разі виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб, просимо мешканців негайно повідомляти у правоохоронні органи області за тел. 102, 0322586001 (черговий ГУ Національної поліції) та 0322986622, 2616143 (черговий УСБУ).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.