П’ятірка дурощів української політики за тиждень (фото, відео)

«Ані тижня без конфузів та легкого ідіотизму!» – нерідко здається, що саме цим гаслом керується у своїх діях наш політичний «істеблішмент».

П’ятірка дурощів української політики за тиждень (фото, відео)
20 Листопада 2017 14:35Cуспільство,Статті

Редакція видання InfA уважно стежить за витівками можновладців і презентує чергову добірку дурощів вітчизняного політикуму.

5 місце

Нардепи як заведені пережовують мантру про те, як страшенно вони близькі до народу, ба навіть що вони і є цей самий народ. Але якби ж-то! Добродіям, що працюють під склепінням парламенту, запропонували скласти простенький іспит – відповісти на запитання, на які кожен пересічний українець знає відповідь: скільки коштують типова для мільйонів щоденна їжа, проїзд у громадську транспорті та комунальні послуги.

Серед опитаних у коридорах Верховної Ради знайшлися одиниці таких, хто зміг назвати ціну молока і гречки. Чи здивували «слуги народу» своїм незнанням цін на звичайні товари? Звісно ж ні. Куди їм до таких нікчемних матерій, вони ж-бо опікуються цілим народом! Українця менше здивує вигляд єдинорога поруч із квітучою папороттю, ніж, скажімо, дуже народний депутат у не дуже дорогому авто. А поодинокі винятки лише підтверджують правило.

4 місце

Іноді здається, що в нашому політикумі не один колишній боксер. Бо постійно котромусь кортить на очах у всієї країни влаштовувати двобій або принаймні словесний спаринг.

В ефірі наживо Добкін і Найєм вирішили з’ясувати стосунки. Кулаки в них, може, й свербіли, але принизили один одного ці добродії лише лайкою та взаємними звинуваченнями.

За уїдливими метафорами опонентів, в одному кутку імпровізованого рингу сидів «клоун», в іншому – «дівчинка». Це Мустафа назвав колишніх «регіоналів», які потрапили в парламент у складі нових політичних сил, «повіями», а Добкіна – «клоуном». Відповіді глядачі чекали недовго: «Я хочу передати цій дівчинці, що не голосував за бюджет, ні за закон про вибори, ні за все те, що виходить з її напомаженого рота», – парирував Допа.

Тенденція така, що будь-яке політичне шоу в телепрограмі вже можна позначати як «З’їзд клоунів».

3 місце

Тим часом у так званій ДеНеРе межу абсурду вже давно й рішуче подолано. І заправляє цим парадом командувач грізної армії, сам «пан Абсурдність» – Іскандер (у миру – Алєксандр) Захарченко.

«За час конфлікту донецька оборона розробила і виготовила зразки озброєння, які дозволяють знищити противника з високою швидкістю і з такою ж якістю. Наступ ЗСУ закінчиться, не встигнувши розпочатися», – впевнено заявив ватажок «ДНР». Після таких слів здається, що Андерсон, порівняно із Захарченком, казки писати геть не вмів.

Голова наглядової ради Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець так прокоментував маячню генералісимуса «данєцкава» розливу: «Ця людина середнього розуму навіть не уявляє, що таке розробити навіть один зразок озброєння і запустити його в серійне виробництво. Це цілий комплекс дуже складних завдань. Перш за все, для цього потрібні розумні люди, які можуть планувати і послідовно проводити цю роботу».

Ну, це вам не російські «гумконвої» – такого добра як «розум» у псевдореспубліки з РФ не завозили. Та ніхто й не просив. Либонь, найбільше, чого бояться в Донецьку (бачте, ЗСУ вже є чим «швидко і якісно» здолати, тож це вже не лякає) – так це «горя з розуму». Але, «гражданє бандіти», не бійтеся – вам це лихо точно не загрожує!

2 місце

Надія Савченко вкотре доводить свою неповну адекватність. Країна ще не встигла забути її виплясульки тиждень тому, як вона влаштувала ще один показовий виступ. Цього разу Надя опинилась в Ірпені на концерті російськомовної рок-групи «Галіцкій і Ко». Побачене змахувало на відчайдушне бажання довести всім, що вона таки не москаль, тому так затято й скаче.

1 місце

Усі ще добре пам’ятають історію про молодшого Авакова, якого батько захищав від «негідників» із НАБУ? Суд свій вирок «мажорному» синочку ухвалив, але історія про цю сімейку не закінчується.

Для сина керманича МВС «забракло» електронного браслета, так що нехай весь світ зачекає…

Солом’янський райсуд Києва обрав для Олександра Авакова запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання із необхідністю носити електронний браслет. Але фокус полягає в тому, що нащадок міністра носити його… наразі не буде. «Чому?!» – запитаєте ви. Бо турботливий батечко-міністр внутрішніх справ потурбувався, щоб електронних браслетів на всіх не вистачало. Який молодець – створити дефіцит на такий специфічний продукт у фактично поліційній державі! Браво такому турботливому і далекоглядному татусеві!

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.