Остап Ступка зізнається, чи складно бути сином легендарного актора

Йому б було 75. Але він, на жаль, до свого ювілею так і не дожив. Богдан Ступка – український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, Народний артист УРСР і СРСР, Герой України.

Остап Ступка зізнається, чи складно бути сином легендарного актора
10 Листопада 2016 16:21Cуспільство,Культура,Статті

За всю кар’єру актор виконав понад 100 ролей у кіно та понад 100 ролей у театрі. Протягом 1999-2001 років був міністром культури і мистецтв України. Його єдиний син Остап продовжив справу батька. Він зараз залишається провідним актором театру. Також Остап Ступка зіграв безліч ролей в кіно, займався озвучкою фільмів, вів різні проекти на телебаченні.

Його син також Дмитро продовжив багаторічну традицію діда і батька, і теж став актором.

Остап ступка фото

Чи складно бути сином Богдана Ступки, куди «катиться» театр ім. Франка і наскільки затребувані сьогодні українські актори?

Вже завтра народний артист України Остав Ступка завітає до студії «Ранку у Великому Місті» та розкаже про все з перших вуст.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.