Німеччина виділяє Києву €180 тисяч для підвищення безпеки полігону відходів

Німецька сторона підкреслила, що Київ та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці.

Німеччина виділяє Києву €180 тисяч для підвищення безпеки полігону відходів
10 Жовтня 2017 18:00Cуспільство,Статті

Німеччина виділяє Києву 180 тисяч євро, які використають для розробки техніко-економічного обґрунтування підвищення безпеки полігону твердих побутових відходів у Підгірцях.

Про це повідомляє Главком з посиланням на прес-службу Київської міської адміністрації.

«Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно. І потребує негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився цього року Львів», – заявив голова Києва Віталій Кличко.

Німецька сторона підкреслила, що Київ  та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці, щоб допомагати не лише киянам.

«Наша співпраця має стати зразком для інших українських міст, яким ми готові допомагати та ділитися технологіями», – наголосив член делегації з Німеччини Ґунтер Адлер.

Також німецька сторона може надати Києву напрацьовану модель утеплення житлових будинків, що допоможе мешканцям суттєво економити на опаленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.