«Не підтримала вибори в Криму» – з пенсіонеркою жорстоко розправився лікар – відео

В окупованому кримському селі Совєтське пенсіонерку вигнали з лікарні за те, що вона відмовилась голосувати на президентських псевдовиборах РФ.

Крим «Не підтримала вибори в Криму» - з пенсіонеркою жорстоко розправився лікар - відео
20 Березня 2018 22:53Cуспільство,Кримінал,Статті

Такий ролик на своїй сторінці в Facebook розмістив Rustem Mennanov, повідомляє Gazeta.ua.

«Після виборів паскудство триває», – зазначив він.

Жінка розповіла, що 16 березня вона потрапила до районної лікарні зі скаргами на сильні болі в нирках.

У день псевдовиборів 18 березня до неї підійшов завідувач хірургічним відділенням Василь Дорошенко і запитав, чи голосуватиме вона. Жінка відповіла, що не піде, лікар попросив назвати причину небажання голосувати.

«Я йому сказала: «Василю Лазаровичу, я вас ціную як лікаря і поважаю як людину, але через себе я переступити не можу. Вибачте, будь ласка, я не піду». Він мені відповів: «У такому випадку, і я через себе переступати не буду», – заявила жінка.

19 березня у неї взяли кров для аналізів на виписку. Виписали її через те, що вона не була на виборах. У лікарні жінка пробула всього три дні.

Низка країн висловилися на підтримку територіальної цілісності України та не підтримали президентські псевдовибори в окупованому Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.