Науковці розповіли, якими будуть люди через 200 років

В рамках недавнього дослідження науковці змогли створити образ людини, який буде жити через 200 років.

Науковці розповіли, якими будуть люди через 200 років
22 Травня 2017 18:25Cуспільство,Культура,Статті

Науковці змогли показати приблизне зображення жителя Землі через 200 років. Як відзначили фахівці, образ сучасної людини буде кардинально відрізнятися від майбутнього, пише УНІАН з посиланням на Іnvaders.

В рамках недавнього дослідження науковці змогли створити образ людини, який буде жити через 200 років. Зазначається, перші зміни торкнуться людських очей, які матимуть додатковим повіки. Вимушені зміни продиктовані необхідністю додаткового фільтру, який не допустить потрапляння частинок пилу на оболонку ока. Відносно носа, його розмір стане більше. А ось розширена грудна клітка сформується внаслідок збільшення обсягу легенів і печінки.

Людська шкіра буде покрита рогівкою, щоб уникнути додаткового забруднення. Дивно, але люди перестануть вживати м’ясо, адже воно стане непридатним для додавання в раціон.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.