Науковці львівської військової академії та ЛНУ ім. Франка об’єднали зусилля

Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада.

1c2bad5eafeb7f960c00518aa92a6604d4b94b47
6 Липня 2016 14:45Cуспільство,Статті

«Науковці Академії Сагайдачного та Франкового університету об’єднали зусилля задля вивчення військової історії України – Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, інформує DailyLviv. Також розповіли подробиці:

«Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада, яку створено з науковців Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національного університету імені Івана Франка. Її перше засідання відбулося у Академії Сагайдачного. До складу вченої ради увійшли провідні науковці франкового університету та Академії сухопутних військ.

Таке об’єднання наукових потенціалів двох вищих навчальних закладів посилить якість наукових досліджень та стало можливим завдяки напрацюванням у Львові військово-історичної наукової школи, де Академія Сагайдачного зробила значний внесок у військовій складовій, а Національний університет – у науковому компоненті. Начальник Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного, доктор історичних наук, професор, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Створенню вченої ради передував тривалий і важкий підготовчий процес. Наша наполегливість дала результат, – зазначив начальник Академії Сагайдачного, Впевнений, що співпраця наших навчальних закладів буде плідною і сприятиме самореалізації молодих дослідників, збагаченню набутків військово-історичної науки не тільки у межах Львова, а й у масштабах усієї України».

Робота спільної спеціалізованої ради відбувається згідно наказу міністерства освіти і науки України від 09 березня 2016 року.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.