Нацбанк дозволив населенню безлімітно брати валюту

Національний банк скасував останні обмеження на видачу валюти з банківських рахунків.

Нацбанк дозволив населенню безлімітно брати валюту
24 Серпня 2017 14:11Cуспільство,Статті

Як говориться у повідомленні  НБУ на офіційному сайті, відтепер фізичні особи зможуть отримувати готівку в іноземній валюті або банківські метали з поточних і депозитних рахунків через каси і банкомати без обмежень по сумі. Про це пише НВ.

До цього часу, з вересня минулого року діяв ліміт, згідно з яким один клієнт на добу міг отримати не більше 250 тис. грн в еквіваленті. Зараз Нацбанк вважає за можливе повністю прибрати таке обмеження з огляду на істотне поліпшення ліквідності банківської системи в іноземній валюті та стабілізації валютного ринку.

Для банків НБУ спростив розрахунок щоденного ліміту покупки валюти в власну позицію в розрізі операцій на умовах тод, спот і форвард. Нововведення спрямоване на стимулювання форвардних операцій і подальший розвиток інструментів хеджування валютних ризиків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.