Найбільший торговий оператор світу готовий зайти в український порт — Омелян

В Україні високотехнічні, сучасні робочі місця здатні створити лише топові світові компанії, зазначив міністр.

Найбільший торговий оператор світу готовий зайти в український порт — Омелян
12 Листопада 2016 18:34Cуспільство,Статті

Міністерство інфраструктури проводить переговори із найбільшим світовим оператором Hutchison Ports, який готовий зайти в порт України.

Про це повідомляє Главком з посиланням на Еспресо.TV

«Ми готуємо технічно-економічне обгрунтування для модельних портів, які ми обрали. Щоб ми з інвесторами говорили мовою фактів, цифр, документів, а не просто деклараціями чи гаслами. Розпочата робота у морському порті «Ольвія», «Херсон». Я сподіваюся, що ми також зможемо перейти до інших портів. Паралельно ми працюємо з інвесторами», — зазначив міністр.

За його словами, спільно з Мінекономіки готується законопроект про концесію, що має стати універсальним законом для усіх видів галузі.

Він також зауважив, що в Україні високотехнічні, сучасні робочі місця здатні створити лише топові світові компанії.

«З цією метою ми проводимо переговори зі світовим оператором номер один Hutchison Ports, який готовий заходити в один з найбільших портів України. Також з портовим оператором DP World, який є третіму світі та одним з найтехнічніших», — розповів Омелян.

Крім цього він зазначив: «якщо ці компанії будуть в Україні, то можна бути спокійними за морську галузь, адже вони дадуть ті приклади, до яких підтягнуться інші морські порти».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.