На ринок ЄС вже вийшли понад 14 тисяч українських експортерів

Кількість українських підприємств, які здійснюють експорт товарів до держав-членів Європейського Союзу, у 2017 році склала понад 14 тис. За останній рік їх число збільшилося на 734 компанії.

На ринок ЄС вже вийшли понад 14 тисяч українських експортерів
14 Лютого 2018 16:44Cуспільство,Статті

Про це розповів представник України при ЄС Микола Точицький в інтерв’ю Укрінформ.

«Однак повинен відзначити, що, на жаль, частка малих і середніх підприємств у цьому переліку залишається недостатньою», – додав він.

За його словами, дуже часто представники наших малих і середніх підприємств не знають, де можна знайти необхідну базову інформацію щодо виходу товарів на ринок Євросоюзу, а також про існування програми ЄС, завдяки якій можна шукати іноземних партнерів для встановлення співробітництва.

Посол нагадав, що за 2017 рік статистика торгівлі з ЄС «зазнала відчутних позитивних змін». Зокрема, у 2017 році експорт до країн Євросоюзу зріс на 30%, а частка ЄС в структурі зовнішньої торгівлі України вже становить майже 43%. При цьому в 2013 році цей показник дорівнював трохи більше 20%.

Раніше повідомлялося, що експорт української аграрної продукції до країн Євросоюзу за 2017 рік склав $5,8 млрд і збільшився на 37,1% порівняно аналогічним періодом 2016 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.