На Львівщині трьох людей госпіталізували з обмороженнями

На Різдво, 7 січня, щонайменше трьох мешканців Львівської області госпіталізували з переохолодженням та обмороженнями різних ступенів.

На Львівщині трьох людей госпіталізували з обмороженнями
8 Січня 2017 22:11Cуспільство,Статті

Про це у Facebook інформує департамент ЛОДА, пише Zaxid.net.

Близько 09:00 до хірургічного відділення Ходорівської міської лікарні Жидачівського району госпіталізовано місцевого жителя 1962 року народження. Діагноз чоловіка – загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук. На 06:00 8 січня стан потерпілого кваліфікують як середньої важкості.

О 14:30 до хірургічного відділення Золочівської центральної районної лікарні госпіталізовано жителя с. Копані Золочівського району 1969 року народження з діагнозом загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук. Стан потерпілого – задовільний.

О 22:30 до хірургічного відділення Бродівської центральної районної лікарні госпіталізували мешканку с. Звижень Бродівського району, 1956 року народження. 60-річну жінку госпіталізували з діагнозом загальне переохолодження та обмороження кістей рук 1 і 2 ступенів. Стан потерпілої на ранок 8 січня – задовільний.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.