На Львівщині представник пересувного цирку може постати перед судом за утримання червонокнижних тварин

Готуються матеріали до суду для розгляду справ про адміністративні правопорушення щодо подальшої конфіскації об’єктів тваринного світу.

На Львівщині представник пересувного цирку може постати перед судом за утримання червонокнижних тварин
1 Серпня 2016 21:49Cуспільство,Кримінал,Статті

Як повідомляють у прес-службі Львівської міської ради, 17 червня цього року управління екології та благоустрою ЛМР спільно з громадським активістом Орестом Залипським (ГО «ЕкоZахист») виявили факти неправомірного утримання та використання в комерційних цілях Червонокнижних тварин. Йдеться про пелікана рожевого та ведмедя бурого, які є червонокнижними видами та охороняються законами України «Про Червону книгу України», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього природного середовища». Повідомляється, що тварини були в пересувному цирку,  який на той момент був розміщений на вул. Зеленій, 147 у Львові. Про це інформує УНІАН.

Факт протиправного утримання тварин підтверджено Державною екологічною інспекцією у Львівській області, якою, за результатами перевірки в межах повноважень, передбачених ст.255 КУпАП, на відповідальну особу пересувного цирку “Гастролі цирку-шапіто «Кураж» складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.90, ч.3 88-1 КУпАП, та готуються матеріали до суду для розгляду справ про адміністративні правопорушення щодо подальшої конфіскації об’єктів тваринного світу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.