На Форум видавців до Львова привезуть 100 тонн книг

На 24-ий Форум видавців, який відбудеться у Львові 13-17 вересня, приїдуть 168 видавництв, які привезуть із собою понад 100 тонн книг.

BookForum2016-09-16-forum_KOH_9936_LUFA
12 Вересня 2017 20:24Cуспільство,Культура

Найбільша книжкова подія року починається у середу, 13 вересня. Тема цьогорічного Форуму видавців – «Точка творення». Упродовж п’яти днів видавці та літератори обговорюватимуть кризу еліти, повільне відродження української літератури та переосмислення традиційних цінностей.

На звання «Найкращої книжки Форуму-2017» подали 447 книг. Цьогоріч правила конкурсу змінилися: обирати найкращий твір будуть журі в різних містах України.

«Три журі у трьох різних містах – Київ, Харків, Львів обирали своїх претендентів на нагородження. І ось нарешті ми зможемо переконатися чи книга роз’єднує чи об’єднує українців. Чи в цих трьох містах обирають ті самі книги, чи вони відрізняються», – розповіла Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців».

Дізнатися ім’я переможця можна буде на церемонії вручення премії «Найкраща книга року», яка відбудеться 14 вересня у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Нагадаємо, Форум видавців звернувся до СБУ через погрози з боку ультраправих організацій. Організатори заявили, що отримують погрози від ультраправих організацій. Про це стало відомо з заявиголови правління ГО «Форум видавців» Олександри Коваль. Пізніше праворадикали пообіцяли не зривати заходи Форуму видавців.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.