МЗС: безвізовий режим працює системно та без ускладнень

Безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає, запевняють у МЗС.

МЗС: безвізовий режим працює системно та без ускладнень
14 Червня 2017 16:43Cуспільство,Статті

За даними аналізу департаменту консульської служби МЗС України безвізовий режим працює системно, і ускладнень перетину кордону немає. Про це пише Главком.

«Проведений департаментом консульської служби аналіз дії безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС свідчить, що безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає», – йдеться в повідомленні відомства у Facebook.

Крім того, повідомляється, що були випадки з поверненням людей з кордону за обґрунтованих причин: накладена заборона на в’їзд до однієї з країн ЄС, спроба перетнути кордон зі старим паспортом без візи.

Усі інші громадяни, які не мали зазначених проблем – перетнули кордон безперешкодно.

Нагадаємо, станом на ранок 13 червня близько 3 тисяч громадян України вже здійснили подорож до країн Євросоюзу без віз. Лише шістьом громадянам України відмовили у перетині кордону з Євросоюзом без візи.

Нагадаємо, безвіз запрацював в ніч з 10 на 11 червня.

В понеділок на Волині прикордонники оформили пасажирів першого рейсу рейкового автобуса до Польщі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.