Монологи з моргу: соціальна реклама застерігає порушників на дорогах

Міністерство інформаційної політики запустило серію соціальних роликів про безпеку на дорогах.

Монологи з моргу: соціальна реклама застерігає порушників на дорогах
16 Травня 2018 10:43Cуспільство,Кримінал,Статті

Соціальна реклама закликає українців берегти себе та інших на дорогах. Ролики мають назви: «1 погляд у телефон за кермом», «1 літр пива за кермом», «1 sms за кермом». Про це пише Український інтерес.

«Порушення ПДР і, як наслідок, серйозна статистика постраждалих – це дуже актуальна й важлива тема. Тому її додали у план заходів МІП і, відповідно, оголосили конкурс із соціальної реклами, щоб привернути увагу людей до ситуації на дорогах. На конкурс подалися кілька агенцій, тож у результаті ми маємо ці гідні захоплення ролики», – зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Невдовзі сюжети передадуть на телебачення і у кінотеатри для максимального поширення. Після презентації цих роликів оголосять новий конкурс на промоцію безпеки пішоходів на дорозі.

Довідка: У 2017 році поліцейські зафіксували понад 114 тисяч випадків керування транспортом у нетверезому стані. Це на четверть більше, ніж у 2016 році. Всього минулого року сталося 162,5 тисячі ДТП. Із низ з вини п’яних водіїв – 5,8 тисячі. Упродовж минулого року на дорогах загинуло майже 3,5 тисячі людей.

За даними Нацполіції, у 2017 році в країні зареєстрували 27 220 ДТП із постраждалими. 3432людини загинуло, майже 35 отримали травми.

Переважна більшість ДТП сталися через порушення правил ПДР. Тому Міністерство інформаційної політики запустило цикл соціальних роликів про ДТП з вини водія – п’яні за кермом, перевищення швидкості, відволікання уваги на телефон.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.