МОН планує протидіяти булінгу в школах

Міністерство освіти і спільно з Мінсоцполітики, Мінкультури та Мінмолодьспорту створять план дій з протидії булінгу (цькування) в навчальних закладах.

МОН планує протидіяти булінгу в школах
28 Червня 2018 22:47Cуспільство,Статті

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу МОН.

«Ми маємо багато напрацьованого методичного матеріалу, різноманітних розробок з антибулінгу, але тепер потрібно об’єднати зусилля кожного для того, щоб усе це належно застосовувати. Нашою метою є реально протидіяти такому явищу ще на початковому етапі», – заявила представник МОН Лариса Самсонова.

За її словами, завданням профільних міністерств та громадських організацій буде проводити відповідні тренінги для вчителів зі створення комфортного освітнього середовища.

Крім того, через підручники, лекції планують навчити дітей толерантності, виявляти ознаки насильницької поведінки.

Булінг (від англійського bullying) – цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити собі загальний авторитет. Це явище все більше поширюється як в Україні, так і в усьому світі.

Минулого року в Українському інституті дослідження екстремізму повідомляли, що з проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.