Міськрада Львова затвердила договір із Малеховом щодо рекультивації сміттєзвалища

Рада затвердила істотні умови договору про спільну діяльність між територіальними громадами Львова та Малехова.

Рада затвердила істотні умови договору про спільну діяльність між територіальними громадами Львова та Малехова
17 Вересня 2016 20:07Cуспільство,Статті

Йдеться про закриття полігону твердих побутових відходів шляхом проведення повної рекультивації, а також відведення інфільтратів, повідомляють Львівські новини.

Як пояснила керівник юридичного управління міста Гелена Пайонкевич, договір складається з двох частин. Частина 1 – пункт №4 договору – це зобов’язання, які Львівська міська рада взяла на себе раніше, і які вже були відображені у відповідних документах, зокрема – у програмах Львівської обласної ради, а також рішеннях Львівської міської та Малехівської сільської рад, інформу прес-служба Львівської міськради.

«У першій частині ми говоримо про внески міськради у розвиток інфраструктури Малехова. Наступне питання – це питання про нові зобов’язання міськради, зокрема завершення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, встановлення відповідної огорожі і вирішення питання з інфільтратами. Також на Львівську міську раду покладається обов’язок – здійснити коригування проекту рекультивації впродовж 1 року з дня набрання чинності договором, і, відповідно, повернути цей проект на експертизу. Суть цього договору полягає в тому, що він набере чинності після затвердження його рішеннями Львівської міської та Малехівської сільської рад. Санкції передбачено доволі істотні, тобто будь-який випадок невиконання цього договору може потягнути за собою розірвання договору зі сторони Малехівської сільської ради в односторонньому порядку», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Окрім цього, Малехівська сільська рада, за умови підтримки цього договору, зобов’язується виділити місту 2 додаткові земельні ділянки, і обов’язок до виконання всіх зобов’язань вступає в дію тоді, коли ці 2 земельні ділянки будуть перебувати в користуванні Львівської міської ради. «Ця річ критично необхідна для завершення проекту рекультивації сміттєзвалища», – додала Гелена Пайонкевич.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.