«Мені здалося, що я повернувся до СРСР» – Фредерік Беґбедер у Львові

«Мені здалося, що я повернувся до СРСР. Ці стіни, радянські лампи, килимок» - заявив французький письменник Фредерік Беґбедер, увійшовши до конференц-зали львівського Палацу мистецтв.

«Мені здалося, що я повернувся до СРСР» - Фредерік Беґбедер у Львові
18 Вересня 2016 21:15Cуспільство,Культура,Статті

Зустріч з ним та презентація книг автора «99 франків», «Кохання живе 3 роки», «Бесіди нащадка епохи» та «Уно і Селінджер» відбулась 17 вересня під час Форуму видавців, повідомляє Gazeta.ua.

«Я намагаюся писати художню літературу, але у мене не зовсім виходить. Це реальні герої, які жили у час Другої світової, – говорить Фредерік Беґбедер про книгу «Уно і Селінджер». – Люди часто запитують, чому я написав про 1940-ві роки? Чому пишу про минуле? Але насправді ця книга про сьогодення. Бо в суспльстві досі вважають, що жорстокість і насильство євирішують всі проблеми».

Письменник розповів, що у нього немає загодкового процесу творчості.

“У голову приходять думки, я складаю їх у речення і записую. Часто це події з мого життя. Коли письменники пишуть книги, то часто описують власні відчуття, емоції та життєвий досвід. Попри те, що я написав книгу «Кохання живе 3 роки», я так не вважаю. Бо сам уже 6 років живу з жінкою. Це просто гарна назва, для того, щоб книгу купували. Люди сперечаються, хочуть мені довести, що це не так».

Офіційний сайт Форуму видавців повідомив, що реєстрація на участь у зустрічі з Беґбедером була закрита достроково. На участь зареєструвалися понад 400 глядачів. Це втричі більше, ніж міг вмістити конференц-зал Палацу культури.

Нагадаємо, у Львові до 18 вересня триває 23-й книжковий Форум видавців.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.