«Медична реформа»: Львів’янину у комунальній поліклініці виписали чек за медогляд

У 4-й міській комунальній поліклініці Львова місцевому мешканцю виписали чек на 156,35 грн для оплати у банку для проходження медогляду.

«Медична реформа»: Львів'янину у комунальній поліклініці виписали чек за медогляд
16 Лютого 2018 14:32Cуспільство,Статті

Про це Олег Микитюк написав у спільноті «Varta1», пише Вголос.

«Можливо, тут мені хтось пояснить суть нових медичних реформ. Проходячи медогляд (на прийом на роботу) в КМП-4 мені виписали чек, по якому потрібно в банку оплатити суму «156,35 гривень». Такий же медогляд проходив друг в КМП-5, де не платив ні копійки, і ніяких подібних чеків йому не виписували.  У поліклініку звертався більше 2 років тому, також медогляд проходив, тоді ні за що не платив. Так питання, за що саме я оплачую? Чому в інших поліклініках таких ситуацій немає?», – поцікавився Олег Микитюк.

Читачі у коментарях до посту обурилися ситуацією в поліклініці.

Водночас дехто пише, що медогляд для роботи завжди був платний.

«Оплата медогляду також є в інших поліклініках. Питання лише, який медогляд. Форма 086 безкоштовна, а для роботи медогляд платний було й кілька років тому. Тому ваше приписування тут медреформи є зайвим», – прокоментував Олександр Золотухін.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.