Львівський конкурс двійників Т.Г.Шевченка

18 чоловіків 9 березня, взяли участь у конкурсі двійників Тараса Шевченка, що відбувся у Львові.

Львівський конкурс двійників Т.Г.Шевченка
10 Березня 2018 18:20Cуспільство,Культура,Статті

Про це пише Рідна Львівщина.

«До участі у конкурсі зголосилися 17 учасників з Львівщини, ще один – із міста Києва. Ми підготували для них пам’ятні цікаві дарунки і сподіваємося, що для учасників і всіх, хто сьогодні прийшов подивитись на конкурс, захід стане гарною пам’яткою. Переможця обирають усі охочі, хто сьогодні з нами тут відзначає річницю від дня народження Тараса Шевченка», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадмінстрації Мирослава Туркало.

Учасники декламували вірші Кобзаря, а глядачі обирали переможця таємним голосуванням.

Визнаним двійником Тараса Шевченка став Василь Мельник, друге місце у конкурсі посів Андрій Гамар, третє місце – Тарас Зілінський.

Переможець конкурсу двійників. Фото: Павло Паламарчук/Zaxid.net

Як повідомлялось, також з нагоди 204-ї річниці від дня народження поета 42 хорові колективи виконали пісні на його слова, подія внесена в Книгу рекордів України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.