Львівський художник збирає гроші на видання серії авторських українських коміксів

Друзі, запрошуємо підтримати проект видання збірки українських науково-фантастичних коміксів від художника Андрія Данковича.

FH-2clZned0
8 Липня 2016 17:30Cуспільство,Культура,Статті

Так, українські комікси існують! Їх мало, про них мало хто знає, але вони є! Щороку їх стає все більше! І до речі, в них є нові оригінальні герої (не тільки козаки 😊 ) і цікаві оригінальні теми!

Про автора:

Художник-дизайнер Андрій Данкович брав участь у підготовці ряду коміксів інших авторів, зокрема він малював серію коміксів «Пригоди козаків у космосі».

Андрій також створює й свої власні мальовані історії на науково-фантастичну тематику: про космічних дослідників, інопланетні цивілізації, палеоконтакт, аномальні явища тощо.

Роботи автора

Автор використовує незвичну й оригінальну, як для коміксів, техніку малювання кольоровими олівцями.

Вся робота ручна, на комп’ютері тільки вставляється текст та робиться мінімальна кольорокорекція. Відповідно, робота над кожною сторінкою займає багато часу. Сюжет та діалоги також авторські.

Три роки (!) Андрій малював свій графічний роман на 60 сторінок «Війна богів».

Останні його роботи – графічні новели «Світ 912» та «Сон» отримали неабияку популярність на фестивалях Kyiv Comic Con 2015 та 2016, а також VI Книжковому Арсеналі.

Закінчити цю серію має нова графічна новела про аномальну зону «Саркофаг», робота над якою скоро завершиться. Наразі комікси можна знайти у вільному доступі на сайті автора: www.davart.com.ua

Враховуючи числені прохання читачів, Андрій з командою підтримки вирішили об’єднати три новели («Сон», «Світ 912» і «Саркофаг») в збірку та видати окремим накладом під однойменною назвою останнього коміксу – «Саркофаг».

Підтримати видання фінансово можна тут.

Юстина Саровська, спеціально для Прометея

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.