Львів’янам пропонують побігати разом з лікарями

У парку «Високий Замок» 17 червня відбудеться 3-кілометровий забіг «Здоровий лікар – здорова нація 2017». До участі запрошують не лише медиків, а й усіх охочих.

Львів'янам пропонують побігати разом з лікарями
13 Червня 2017 14:39Cуспільство,Культура,Статті

Змагання під гаслом «Не біжіть до лікаря – біжіть разом з лікарем!» Українське лікарське товариство у Львові організовує вже вчетверте. Захід першочергово розрахований на медиків, проте взяти участь пропонують усім повнолітнім львів’янам та гостям міста. Про це пише Твоє місто.

Початок забігу – об 11.00. Старт та фініш – на алеї поряд з рестораном «Високий Замок» (вул. Високий Замок, 7). Маршрут пролягатиме алеями парку – два кола по 1500 м. Траса буде промаркована, додатково в організації руху учасникам допомагатимуть волонтери та судді замагань.

Для участі в забігу необхідна попередня електронна реєстрація. Також можна буде зареєструватися в день змагань з 9.30 по 10.45 на місці проведення заходу. Участь у забігу безкоштовна. Перед стартом усім учасникам заміряють артеріальний тиск та пульс. Його переможці (1-3 місце окремо серед чоловіків та жінок) отримають призи.

У програмі змагань також будуть додаткові забіги: 500 м – для учасників віком від 8 до 14 років, і 100 м – для найменших бігунів віком до 7 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.