Кенія і Замбія оголосили про намір закуповувати в Україні бобові та пшеницю

Представники замбійського бізнесу зацікавлені у налагодженні ділових зв’язків з українськими постачальниками білої кукурудзи, соєвих бобів, квасолі ліма і пшениці.

bp17-900x600
18 Березня 2017 18:20Cуспільство

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України.

У міністерстві повідомляють, що ринок африканської Замбії відкривається для української агропродукції і закликали вітчизняних постачальників скористатися такою можливістю.

Окрім того, ще одна африканська держава – Кенія замовила велику партію української кукурудзи. Кенійський уряд скерував до України заявку на придбання 450 тис. тонн цієї зернової культури.

Нагадаємо, станом на початок березня 2017 року Україна вибрала квоту на безмитний експорт до ЄС виноградного і яблучного соку.

Станом на березень вже повністю використані безмитні квоти на експорт за п’ята групами товарів: мед натуральний, цукор, крупи і борошно, виноградний і яблучний соки та кукурудза.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.